Mestre: Barca powinna pozyskać Neymara

Neymar
Neymar fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Były wiceprezydent FC Barcelony w osobie Jordiego Mestre sugeruje, aby klub z Katalonii odzyskał Neymara z Paris Saint-Germain latem tego roku. Brazylijski piłkarz rozstał się z klubem z Camp Nou w 2017 roku za rekordową sumę ponad 220 milionów euro,

Czytaj dalej…

W mediach co jakiś czas pojawiają się artykuły na temat ewentualnego powrotu Neymara do ekipy z Katalonii. Tymczasem ostatnio głos w tej sprawie zabrał były działacz Blaugrany.

– Biorąc pod uwagę emocje i to jak ten zawodnik rozstał się z Barcą, to nie chciałbym go znów w klubie – mówił Mestre w rozmowie z El Mundo Deportivo.

– W każdym razie ze sportowego punktu widzenia chciałbym transferu Neymara. Moim zdaniem to zawodnik, który posiada umiejętności, którymi może pochwalić się niewielu piłkarzy na świecie – kontynuował 38-latek.

– Właśnie takich zawodników potrzebujemy w wielu spotkaniach, gdy drużyna przeciwna barykaduje się pod bramką. Chciałbym zatem pozyskać takiego zawodnika, oczywiście tylko wtedy, gdyby możliwości finansowe na to pozwoliły – powiedział działacz, który rozstał się z Barcą siedem miesięcy temu.

Komentarze