Piłkarz skazany w Hiszpanii znajdzie klub?

La Liga
La Liga

Ruben Semedo został skazany na pięć lat więzienia w zawieszeniu. Nie przeszkadza mu to jednak w kontynuowaniu piłkarskiej kariery. Media piszą o prawdopodobnym transferze z Olympiakosu Pireus do FC Porto.

Czytaj dalej…

Defensora oskarżono o dokonywanie rabunków, napadów, porwań oraz posiadania broni palnej. Ostatecznie trafił on przed sąd, gdzie uznano go winnym zarzucanych czynów. Skazano go na pięć lat więzienia w zawieszeniu. Ponadto nie może on przez osiem lat wjeżdżać na teren Hiszpanii.

Semedo jedną nogą w Portugalii

Nie odstrasza to jednak klubów, które nadal myślą o jego pozyskaniu. Portugalskie media donoszą bowiem, że bliskie pozyskania Semedo jest FC Porto. Klub ten ma zapłacić za defensora 7 milionów euro.

Semedo ma nadal ważny kontrakt z Olympiakosem do lata 2023 roku. Grecy są jednak gotowi go sprzedać i nie będą robić FC Porto dodatkowych problemów.

Niechciany w Hiszpanii

Nim gracz ten trafił do Olympiakosu za swoje niestosowne zachowanie zawiesił go Villarreal. Hiszpanie robili co w ich mocy, by go sprzedać I ostatecznie namówili na transfer Greków. Wcześniej Semedo reprezentował też barwy SC Huesca i Rio Ave.

Komentarze