Pique: Trudno będzie wygrać ligę

Gerard Pique
Gerard Pique fot. ASInfo

Obrońca Barcelony Gerard Pique przyznaje, że jego drużynie będzie bardzo trudno o zdobycie mistrzostwa w tym sezonie. W piątkowy wieczór Duma Katalonii straciła pierwsze punkty po wznowieniu rozgrywek, bezbramkowo remisując na wyjeździe z Sevillą.

Czytaj dalej…

W niedzielę przed szansą przeskoczenia Barcelony w ligowej tabeli stanie Real Madryt, który zagra na wyjeździe z Realem Sociedad.

Pique po zakończeniu meczu zwracał uwagę, że jego drużynie przyszło rywalizować z jednym z najlepszych hiszpańskich zespołów. – Oni zajmująca trzecie miejsce, są drużyną na najwyższym poziomie. Remis stawia nas jednak w sytuacji, w której nie jesteśmy zależni tylko od siebie. To nie był jednak zły występ, mieliśmy swoje szanse – powiedział Pique po zakończeniu spotkania.

Pique: Straciliśmy dwa punkty

Obrońca Barcelony przyznaje, że piątkowy wynik jego drużyna musi traktować jako stratę dwóch punktów. – Tak. Mieliśmy więcej szans i większą kontrolę od nich. Staraliśmy się, ale nie mogliśmy zdobyć bramki – kontynuował.

– Uważam, że będzie bardzo trudno wygrać ligę. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Nie jesteśmy jednak zależni już od nas, a może być trudno o stratę punktów przez Real – dodał.

Komentarze