Real wkrótce ujawni informację ws. przyszłości Sergio Ramosa

Sergio Ramos
Sergio Ramos fot. Grzegorz Wajda

Sergio Ramos i prezydent Realu Madryt Fiorentino Perez w poniedziałek wieczorem mają zabrać głos w sprawie nowego kontraktu zawodnika. Kapitan Królewskich prawdopodobnie przedłuży swoją umowę z przedstawicielem La Liga.

Czytaj dalej…

Sergio Ramos już od początku trwającego sezonu prowadzi rozmowy z działaczami Realu Madryt w sprawie nowego kontraktu. Przypomnijmy, że obecna umowa piłkarza obowiązuje tylko do końca czerwca 2021 roku.

Jeszcze niedawno wszystko wskazywało na to, że Sergio Ramos po zakończeniu trwającej kampanii rozstanie się z hiszpańskim klubem. Wpływ na to miał mieć fakt, że sternicy Realu nie zamierzali przedłużać z zawodnikiem kontraktu na dłużej niż 12 miesięcy, co jest zgodne z ich polityką. Hiszpański klub niechętnie przedłuża umowy z piłkarzami po 30 roku życia, a już na pewno nie na dłużej niż rok.

Sergio Ramos i Real jednak z porozumieniem?

Reprezentant Hiszpanii oczekiwał z kolei kontraktu przynajmniej na dwa lata. Sergio Ramos nie ukrywał też, że chce zakończyć swoją piłkarską karierę w szeregach Królewskich.

Diario AS podaje, że hiszpański piłkarz wygłosi publiczne oświadczenie z bazy treningowe w La Roja w Sevilli przed starciem Ligi Narodów UEFA z Niemcami. Mniej więcej w tym samym czasie przemówienie na antenie stacji radiowej Cadena SER ma wygłosić prezydent Realu Fiorentino Perez. W obu przypadkach tematami głównymi ma być nowy kontrakt doświadczonego obrońcy.

34-letni defensor broni barw Los Blancos od 2005 roku. Jak na razie w szeregach Realu zawodnik wystąpił łącznie w 660 meczach, notując w nich 100 trafień.

Komentarze