Levante wciąż bez wygranej, Bilbao z pełną pulą

Jose Luis Morales
Jose Luis Morales Pressfocus

La Liga wznowiła rozgrywki po wrześniowej przerwie na mecze reprezentacji. Na sobotę 11 września zaplanowano dwa spotkania 4. kolejki. Jako pierwsi zaprezentowali się piłkarze Levante i Rayo Vallecano. W tym pojedynku był remis 1:1. Na zakończenie dnia Athletic Bilbao odniosło zasłużone zwycięstwo nad Mallorką 2:0.

Festiwal nieskuteczności w Walencji

W pierwszym sobotnim meczu La Ligi, piłkarze Levante i Rayo Vallecano pokazali jak nie strzelać goli. Do przerwy oglądaliśmy wyrównaną batalię zakończoną prowadzeniem gospodarzy 1:0 po golu z rzutu karnego. Po zmianie stron beniaminek dominował zdecydowanie i zasłużył na bramkę, którą zdobył w doliczonym czasie gry. Finalnie było 1:1.

Athletic Bilbao liderem La Liga

Athletic Bilbao pokonało w RCD Mallorkę w meczu czwartej kolejki La Liga. Zespół Marcelino Garcii Torala zwyciężył 2:0, dzięki czemu legitymuje się już dorobkiem ośmiu punktów na koncie.