Getafe dalej bez punktów, zwycięski rajd Canalesa

Sergio Canales
Sergio Canales Pressfocus

W poniedziałek odbyły się dwa mecze 4. kolejki La Liga. W pierwszym Getafe uległo Elche 0:1 i gospodarze wciąż muszą czekać na pierwsze punkty. Natomiast w drugim Granada przegrała z Betisem 1:2 po doskonałej akcji Canalesa.

Elche lepsze od Getafe

Getafe wciąż musi poczekać na pierwsze punkty w tym sezonie. Gospodarze poniedziałkowej rywalizacji przegrali z Elche 0:1. W tym spotkaniu nie oglądaliśmy zbyt wielu groźnych akcji. Bramkę dla przyjezdnych zdobył Lucas Perez, który niedawno dołączył do klubu. Goście po czterech kolejkach zajmują dziesiąte miejsce w tabeli La Liga.

Rajd Canalesa przyniósł zwycięstwo

Real Betis radził sobie zdecydowanie lepiej w pierwszej połowie, ale brakowało mu szczęścia. Jednak tuż przed przerwą uderzeniem w okienko bramki popisał się Rodri, który dał swojej drużynie prowadzenie. Granadzie udało się wyrównać w 66. minucie i wydawało się, że mecz zakończy się remisem. Jednak tuż przed końcem rywalizacji rajdem z połowy boiska popisał się Canales, który wykończył indywidualną akcję i zapewnił swojemu klubowy komplet punktów.