Atletico znów bez fajerwerków, Real potknął się w Valencii

Angel Correa
Angel Correa fot. PressFocus

Real Sociedad San Sebastian pokonał w roli gospodarza Rayo Vallecano 1:0 w niedzielnym meczu drugiej kolejki La Liga. W takim samym stosunku goli Atletico Madryt wygrało z Elche. W ostatnim spotkaniu dnia Real Madryt zmierzy się na wyjeździe z Levante.

Baskowie z premierową wygraną

Real Sociedad wrócił na zwycięski szlak po bolesnej porażce z FC Barceloną (2:4). Baskowie pokonali Rayo Vallecano 1:0 dzięki bramce zdobytej przez Mikela Oyarzabala w 68. minucie z rzutu karnego. Taki stan rzeczy sprawia, że plasują się aktualnie na siódmej pozycji w ligowej tabeli.

Atletico zgodnie z planem

Atletico Madryt w swoim stylu skromnie pokonało 1:0 Elche. Wygraną mistrzom La Liga zapewnił gol Angela Correi, który w świetnym stylu wykorzystał podanie od Rodrigo De Paula. Aktualnie na koncie Los Colchoneros sześć oczek.

Szalony mecz w Valencii

Real Madryt zremisował 3:3 z Levante w meczu drugiej kolejki La Liga. W pierwszej odsłonie Los Blancos prezentowali się wybornie, ale strzelili tylko jednego gola. W drugiej połowie ze świetnej strony zaprezentowali się natomiast gospodarze, co skutkowało kapitalnym widowiskiem na Estadio Ciudad de Valencia.