Puig zachwycony kolejną szansą od trenera

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

Pomocnik Barcelony Riqui Puig nie krył zadowolenia z kolejnej otrzymanej od trenera Quique Setiena szansy występu. Tym razem pojawił się na boisku podczas wtorkowego spotkania z Athletic Bilbao i wniósł sporo ożywienia w grę drużyny.

Czytaj dalej…

Puig zameldował się na murawie w 56. minucie meczu, zastępując na niej Arthura. Wraz z jego wejściem gra Barcelona znacząco zyskała i w 71. minucie Duma Katalonii zdobyła zwycięskiego jak się okazało gola.

Pytany po zakończeniu spotkania o swoją postawę stwierdził, że lepsza gra Barcelony wynikała głównie ze względów taktycznych. – Gra drużyny zmieniła się, ponieważ Athletic nie miał już takiego rytmu, a kiedy go stracił przejęliśmy kontrolę i mogliśmy łatwiej przenosić piłkę z jednej strony na drugą – powiedział utalentowany pomocnik, cytowany przez Mundo Deportivo.

Puig: Dać radość Barcelonie

20-latek był również bardzo zadowolony z kolejnej szansy otrzymanej przez trenera Quique Setiena.

– Jestem bardzo szczęśliwy, szczególnie z powodu otrzymanych minut oraz zaufania, jakim obdarzył mnie Quique. Jeżeli będą temu towarzyszyć dobre wyniki, dobre minuty i dobry rytm, będę cieszył się, że mogę dać radość temu klubowi – powiedział Puig.

Komentarze