Setien jednak z pełnym wsparciem klubu?

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

W poniedziałek Radio Catalunya informowało, że posada trenera Barcelony Quique Setiena jest zagrożona i zależy od wyników dwóch najbliższych spotkań z Atletico Madryt i Villarreal. Tymczasem zupełnie odmienne informacje przekazuje RAC1. Trener Dumy Katalonii miał otrzymać od władz katalońskiego pełne wsparcie.

Czytaj dalej…

RAC1 poinformowało, że prezes klubu Josep Maria Bartomeu, dyrektor techniczny Oscar Grau, wiceprezes ds. sportu Javier Bordas i sekretarz techniczny Eric Abidal w poniedziałek po południu odwiedzili Quique Setiena w jego domu.

Celem wizyty miało być pokazanie pełnego wsparcie klubu dla trenera w decydującym momencie sezonu. Władze klubu nie rozważają w tym momencie zmiany szkoleniowca i nie postawiły mu żadnego ultimatum, o czym w poniedziałek informowały hiszpańskie media.

Na decyzje o przeprowadzeniu takiego spotkania miały mieć wpływ również ostatnie medialne doniesienia o nienajlepszych relacjach między sztabem trenerskim Quique Setiena a zespołem.

Nie ma wątpliwości, że Barcelonę czekają w najbliższych dniach kluczowe spotkania w walce o mistrzowski tytuł. Duma Katalonii traci obecnie dwa punkty do prowadzącego Realu Madryt i nie może sobie pozwolić na kolejne potknięcia.

Komentarze