Setien: Real również nie wygra wszystkiego

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Szkoleniowiec Barcelony Quique Setien jest przekonany, że również Real Madryt straci jeszcze punkty w tym sezonie, po tym jak prowadzona przez niego drużyna w piątek bezbramkowo zremisowała z Sevillą. Po tym meczu przewaga Dumy Katalonii nad Królewskimi wynosi trzy punkty.

Czytaj dalej…

– Wiedzieliśmy wcześniej, że będzie bardzo trudno wygrać każdy mecz, to było praktycznie niemożliwe. Nie chodzi o to, że jestem zadowolony ze zdobycia punktu, ale o mniejsze zło – mówił szkoleniowiec Barcelony po piątkowym spotkaniu.

– To chwila frustracja. Głównie dlatego, że w pierwszej połowie zagraliśmy dobrze. Może to uczucie nie jest teraz pozytywne, ale jestem pewny, że jutro będziesz widział to inaczej. Myślę, że Real Madryt również nie wygra wszystkiego. Rzeczywistość jest taka, że teraz nie jesteśmy uzależnieni tylko od siebie, ale to się zmieni – kontynuował Setien.

– Być może, kiedy przeanalizujemy spotkanie, zobaczymy rzeczy, których dzisiaj nie zauważyliśmy. Musimy znaleźć więcej opcji, szczególnie gdy mamy przeciwnika zamkniętego we własnym polu karnym. To sprawia nam trudności. Musimy również lepiej bronić, aby nie dawać szansy naszym przeciwnikom – dodał trener Dumy Katalonii.

– Jestem jeszcze sporo punktów do zdobycia. Wciąż jestem optymistą – dodał Setien.

Komentarze