Sevilla odkłada decyzję ws. bramkarza

La Liga
La Liga

Przedstawiciele Sevilli odkładają decyzję w sprawie przyszłości swojego bramkarza Tomasa Vaclika. Jego aktualna umowa z hiszpańskim klubem wygasa w przyszłym roku.

Czytaj dalej…

Vaclik jest podstawowym bramkarzem drużyny Sevilli, choć trzeba przyznać, że nie ma wielkiej konkurencji w walce o miejsce w wyjściowej jedenastce.

Reprezentant Czech do hiszpańskiego zespołu dołączył w lipcu 2018 roku, podpisując trzyletnią umowę. Wygasa ona w czerwcu przyszłego roku. Na razie jednak piłkarz nie otrzymał od klubu propozycji jej przedłużenia. Nie oznacza to jednak, że nie zwiąże się z Sevillą na dłużej.

Rozmowy po zakończeniu sezonu

Jak informuje Marca, władze Sevilli rozmowy w sprawie nowego kontraktu z Vaclikiem chcą odłożyć na okres po zakończeniu obecnego sezonu. Jeżeli w końcówce obecnych rozgrywek bramkarz nie zaliczy spektakularnych wpadek, to przedłużenie z nim umowy wydaje się być formalnością.

W międzyczasie przedstawiciele Sevilli rozważają sprowadzenie nowego bramkarza, który mógłby rywalizować z Vaclikiem o miejsce w składzie. Wśród kandydatów wymienia się Rui Silvę (Granada), Predraga Rajkovicia (Stade de Reims) i Daniego Pacheco (Alaves)

Komentarze