Suarez: Najważniejsze jest zwycięstwo

Luis Suarez
Luis Suarez fot. Grzegorz Wajda

Luis Suarez zdobył zwycięskiego gola dla Barcelony w środowym meczu z Espanyolem Barcelona. Po zakończeniu spotkania Urugwajczyk przyznał, że rywale postawili jego drużynie bardzo trudne warunki.

Czytaj dalej…

– Zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to trudne spotkanie ze względu na ich sytuację. Po niedzielnym meczu odczuwaliśmy zmęczenie i miało to wpływ na intensywność naszej gry. Ważne jednak, że odnieśliśmy zwycięstwo – powiedział Suarez.

W ostatnim czasie coraz większa krytyka spada na trenera Dumy Katalonii Quique Setiena. Suarez zapewnia jednak, że szkoleniowiec może liczyć na wsparcie drużyny. – Trener jest tym, który podejmuje decyzje i kreśli plany. Musimy odnaleźć dobrą formułę. Zawsze będzie miał jednak nasze wsparcie – kontynuował napastnik Barcelony.

Dzięki wygranej Barcelona zmniejszyła do jednego punktu stratę do prowadzącego w tabeli Realu Madryt, które swoje spotkanie rozegra dopiero w piątek. – Naszym celem jest wygranie pozostałych trzech spotkań – stwierdził Suarez pytany o szanse na mistrzowski tytuł.

Komentarze