Suarez z pozytywnym testem na koronawirusa, nie zagra z Barcą

Luis Suarez
Luis Suarez fot. PressFocus

Luis Suarez jest kolejnym zawodnikiem, który miał pozytywny wynik testu na COVID-19. Informację w tej sprawie podała Urugwajska Federacja Piłkarska, czytamy na łamach Sky Sport Italia. Napastnik Atletico Madryt nie będzie mógł tym samym zagrać w spotkaniu w ramach eliminacji do mistrzostw świata z Brazylią.

Czytaj dalej…

Luis Suarez prawdopodobnie nie tylko przegapi potyczkę z Canarinhos, ale też niezwykle prestiżowe dla piłkarza starcie z FC Barceloną, które rozegrane zostanie już w najbliższą sobotę. Przypomnijmy, że piłkarz do ekipy ze stolicy Hiszpanii trafił właśnie z Barcy.

Oprócz napastnika Los Colchoneros w urugwajskiej reprezentacji pozytywny wynik testu na koronawirusa mieli także Rodrigo Muno i Matias Faral. Trójka wymienionych została natychmiast odesłana na kwarantannę.

“Urugwajska Federacja Piłkarska informuje, że wszyscy członkowie kadry narodowej zostali poddani testom wymazowym na obecność COVID-19. Zawodnicy Luis Suarez oraz Rodrigo Munoz, a także rzecznik prasowy reprezentacji Matias Faral uzyskali wynik pozytywny na COVID-19” – brzmi komunikat.

“Pozostałe testy dały wynik negatywny. Trzy wymienione osoby są w dobry stanie zdrowia i przestrzegają wszystkich niezbędnych przepisów” – czytamy dalej.

Komentarze