Valencia znalazła nowego trenera!

La Liga
La Liga

W najbliższy poniedziałek prawdopodobnie poznamy nazwisko nowego trenera Valencii. Według informacji Cadena SER, zostanie nim Javi Gracia.

Czytaj dalej…

Przedstawiciele hiszpańskiego klubu w ostatnich dniach prowadzili zaawansowane negocjacje z 50-letnim szkoleniowcem i wszystko wskazuje na to, że obie strony doszły do porozumienia. Oficjalnego potwierdzenia ze strony Valencii można spodziewać się na początku przyszłego tygodnia, bowiem warunki kontraktu musi zatwierdzić jeszcze Peter Lim.

Kilku kandydatów na trenera Valencii

Na trenerskiej giełdzie pojawiało się wiele nazwisk szkoleniowców, którzy mogliby objąć drużynę Valencii od nowego sezonu. Klub poszukiwał nowego trenera, po tym jak zdecydował się na zwolnienie Alberta Celadesa.

Wśród kandydatów znajdowali się także Jose Bordalas, Ruben Baraja i Vicente Moreno. Wybór padł jednak na Javiego Gracię, którego profil pasuje do oczekiwań hiszpańskiego klubu.

Javi Gracia wraca na trenerską ławkę

Szkoleniowiec, który w przeszłości prowadził między innymi drużyny Almerii, Osasuny Pampeluna i Malagi, pozostawał bez pracy od września ubiegłego roku. Wówczas pożegnał się z angielskim Watfordem, po bardzo słabym początku obecnego sezonu. Teraz będzie miał okazję przypomnieć o sobie hiszpańskim kibicom.

Komentarze