Militao
Militao PressFocus

Wyniki 16. kolejki La Liga. Na rozpoczęcie sobotnich zmagań Sevilla FC wygrała z Villarrealem CF 1:0. Potem Barcelona uległa Betisowi 0:1, a Atletico Mallorce 1:2. W hicie Real Sociedad przegrał z Realem Madryt 0:2. Królewscy w pięciu poprzednich konfrontacjach zawsze triumfowali. Prezentujemy wyniki i strzelców goli ostatnich meczów.

Barcelona i Atletico bez oczek, Real z kompletem

Sevilla FC triumfowała z Villarrealem CF 1:0. Jedynego gola zdobył w tej potyczce już w 16. minucie Lucas Ocampos. W drugiej konfrontacji FC Barcelona trochę jednak niespodziewanie przegrała u siebie z Betisem. Gola na wagę trzech oczek zdobył w ostatnim kwadransie Juanmi.

Atletico niespodziewanie straciło wszystkie punkty. Lepsza na stadionie w Madrycie okazała się Mallorca. W hitowym starciu Baskowie przegrali u siebie z Królewskimi 0:2. Gole dla gości zdobyli Vinicius Junior oraz Luka Jović. Warto dodać, że w pierwszej połowie kontuzji doznał Karim Benzema.