Yangel Herrera
Yangel Herrera PressFocus

Wyniki 28. kolejki La Liga. W pierwszym sobotnim spotkaniu tej serii gier Levante podzieliło się oczkami z Espanyolem Barcelona (1:1). Po raz kolejny swoich kibiców zawiodła Granada… Ekipa z Andaluzji przegrała bowiem z Elche 0:1 i cały czas czeka na triumf w tym roku kalendarzowym. W innych spotkaniach Villarreal wygrał z Celtą Vigo 1:0 (fatalnie przy jedynym trafieniu interweniował Matias Dituro), a Getafe podzieliło się punktami z Valencią (0:0). Ekipa z Coliseum Alfonso Perez nie może wygrać już od 4 lutego. Poniżej prezentujemy wyniki i strzelców wszystkich bramek.

Levante zremisowało z Espanyolem, Granada bez wiktorii w 2022 roku

Na początek sobotnich potyczek w La Liga zawodnicy Levante rywalizowali z Espanyolem Barcelona. Finalnie obie ekipy nie zdołały przechylić szali wiktorii na swoją korzyść, a mecz zakończył się podziałem oczek (1:1). Następnie Granada przegrała z Elche Jedynego gola zdobył płaskim uderzeniem już w jedenastej minucie Fidel. Ekipa z Andaluzji w tym roku kalendarzowym nie triumfowała ani razu.

O 18:30 Villarreal rozpoczął zmagania z Celtą Vigo. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy ani jednego gola. Liczyliśmy na dużo lepsze widowisko po zmianie stron. W 65. minucie na strzał zdecydował się Dani Parejo. Źle interweniował golkiper Celty i piłka wturlała się do bramki. To był jedyny gol w czasie tej konfrontacji. W czwartym spotkaniu Getafe bezbramkowo zremisowało z Valencią 0:0.