Zapadła decyzja w sprawie meczu Realu Madryt

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane PressFocus

Zapadła decyzja, że mimo dalszych opadów śniegu przewidywanych pod wieczór mecz hiszpańskiej La Liga między Osasuną Pampeluna a Realem Madryt dojdzie do skutku. Wcześniej odwołano dwa spotkania najwyższej klasy rozgrywek.

Śnieżyca Filomena sparaliżowała życie w Hiszpanii i uziemiła wiele samolotów. Nieprzejezdna jest część dróg. Wcześniej podjęto decyzję o odwołaniu meczów Atletico – Athletic Bilbao i Getafe- Elche. Pod znakiem zapytania stał też pojedynek Realu Madryt w Pampelunie. Ostatecznie, po konsultacji z sędziami, ligowymi działaczami i klubami, podjęto decyzję, że spotkanie to dojdzie do skutku.

Służby porządkowe klubu pracują w pocie czoła, by usunąć zalegający śnieg z murawy. Na oficjalnym koncie Osasuny na Twitterze można śledzić to, jak przebiegają obecnie prace na stadionie. Sytuacja jest o tyle trudna, że śnieg nieustannie pada.

Kluby doszły do porozumienia, że w przypadku pogorszenia się warunków atmosferycznych mecz mógłby odbyć się w niedzielę w okolicach południa. Real tak czy inaczej nie mógłby wrócić w sobotę wieczorem do Madrytu, gdyż tamtejsze lotnisko zostało tymczasowo zamknięte.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 16:40.

Komentarze