Zidane: Czeka nas najtrudniejsze spotkanie

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt już w czwartek może zapewnić sobie mistrzowski tytuł. Trener Zinedine Zidane zapewnia, że jego drużyna zagra z Villarreal o trzy punkty.

Czytaj dalej…

– To drużyna, która pokazała, że potrafi grać dobrze w piłkę. Będą trudnym przeciwnikiem. Jutro czeka nas prawdopodobnie najtrudniejszy mecz z dotychczasowych – powiedział Zidane podczas konferencji prasowej.

– Jesteśmy tu po to, aby wygrać jutrzejsze spotkanie. To właśnie nas motywuje i do tego się przygotowujemy. Wyjdziemy na boisko, aby dać z siebie wszystko, jak w każdym meczu. Nasi przeciwnicy zrobią jednak to samo. Musimy skupić się tylko na jutrzejszym spotkaniu, który będzie trudny – dodał szkoleniowiec Realu Madryt.

Zidane: Hazard czuje się lepiej

Do dyspozycji szkoleniowca na czwartkowe spotkanie będzie Eden Hazard, który ostatnio zmagał się z problemami zdrowotnymi. – Czuje się lepiej i wrócił do nas. Nie odczuwa już żadnego dyskomfortu, jak to miało miejsce kilka dni temu. To dobry znak. Ważne jest to, że nic mu już nie dolega – dodał francuski trener Królewskich.

Komentarze