Zidane: Jeszcze nic nie wygraliśmy

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane ma nadzieję, że jego drużyna będzie kontynuowała zwycięską passę, ale przestrzega przed lekceważeniem rywali. W czwartkowy wieczór piłkarze Królewskich zmierzą się w kolejnym ligowym z Getafe.

Czytaj dalej…

– Jestem bardzo dumny z zawodników, ponieważ to co do tej pory zrobili, nie było łatwe. Ale wiemy też, że zostało nam jeszcze sześć finałów i chcemy zrobić wszystko, aby wygrać nasze mecze. Jesteśmy w dobrej formie, ale to naprawdę nic nie znaczy. Musimy kontynuować to, co robimy i będziemy starać się zrobić to jutro – powiedział Zidane podczas konferencji prasowej.

– Jeśli wygramy to absolutnie nic się nie zmieni. Nadal będziemy robić to, co robimy, czyli ciężko pracować. Chcemy utrzymać to, wykorzystując całą naszą energię. Czeka nas teraz pojedynek z bardzo trudnym dla nas przeciwnikiem. Postaramy się jednak znaleźć sposób, aby wygrać to spotkanie – kontynuował szkoleniowiec Królewskich.

Zidane: Walka będzie trwała do końca

W czwartkowy wieczór Real Madryt stanie przed szansą powiększenia do czterech punktów przewagi nad drugą w tabeli Barceloną.

– Rzeczywistość jest taka, że mamy sześć spotkań do rozegrania i 18 punktów do zdobycia. Musimy szanować naszych rywali. Przeciwnicy również są w dobrej formie i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby walczyć o wygranie ligi do końca. Nie możemy być zbyt pewni siebie. Nie możemy powiedzieć, że to koniec. Byłem już w takiej sytuacji jako zawodnik, więc mówię to z doświadczenia. Moi piłkarze również wiedzą, że jeszcze nic nie wygraliśmy – powiedział Zidane.

Komentarze