Laporta: Barcelona złożyła ofertę za Lewandowskiego

Joan Laporta
Joan Laporta fot. PressFocus

Prezydent FC Barcelony Joan Laporta potwierdził złożenie oferty w sprawie transferu z udziałem Roberta Lewandowskiego. Katalończycy jednocześnie czekają na odpowiedź Bayernu Monachium dotyczącą Polaka.

  • Cały czas aktualny jest temat transferu Roberta Lewandowskiego z Bayernu do Barcelony
  • W kwestii polskiego napastnika wypowiedział się prezydent Katalończyków
  • Joan Laporta zabrał głos na temat wyczekiwanej transakcji w trakcie prezentacji Andresa Christensena

Laporta potwierdził ofertę w sprawie Lewego

Prezydent FC Barcelony Joan Laporta ostatnio ma ręce pełne roboty. Niedawno podjął decyzję o sprzedaży praw marketingowych i telewizyjnych, wciąż zaangażowany jest w temat transferu Frenkie de Jonga do Man Utd, a ponadto pracuje nad finalizacją transakcji z udziałem Roberta Lewandowskiego.

Sternik Blaugrany wypowiedział się na temat działań związanych z transferem kapitana reprezentacji Polski. 60-latek udzielił ciekawej wypowiedzi związanej z napastnikiem Bayernu Monachium, którą zacytował profil Bayern & Germany na Twitterze.

– Złożyliśmy ofertę w sprawie Lewandowskiego i czekamy na odpowiedź Bayernu. Zobaczmy, czy otrzymamy pozytywną wiadomość. Chcę jednocześnie podziękować zawodnikowi za wysiłek, który wkłada w przeprowadzkę do Barcelony. Bayern ocenia naszą propozycję i czekamy na informację od tego klubu – rzekł Laporta w trakcie prezentacji Andrea Christensena.

Lewy już zdążył zapowiedzieć, że na pewno nie przedłuży umowy z gigantem Bundesligi, która wygasa z końcem czerwca 2023 roku. W trakcie ostatnie sezonu piłkarz wystąpił w 50 spotkaniach, notując w nich 46 goli. W trakcie ostatniej kampanii został królem strzelców ligi niemieckiej, przyczyniając się w dużym stopniu do wygrania mistrzostwa Bundesligi.

Czytaj więcej: Barcelona pewna, że Gavi przedłuży w sierpniu kontrakt

Komentarze