LE: Getafe ograło Trabzonspr

Liga Europejska
Liga Europejska Liga Europejska

Od skromnego zwycięstwa nad Trabzonsporem rywalizację w fazie grupowej Ligi Europy rozpoczęli piłkarze hiszpańskiego Getafe.

Czwartkowa konfrontacja na Coliseum Alfonso Perez ułożyła się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy w 18. minucie objęli prowadzenie. Po bardzo dobrym dośrodkowaniu Raula Garcii z lewej strony boiska, do piłki w polu karnym dopadł Angel Rodriguez i uderzeniem z bliska nie dał szans bramkarzowi Trabzonsporu. Jak się okazało była to jedyna bramka w pierwszej połowie.

W drugiej połowie gospodarze kontrolowali wydarzenia na boisku i wynik 1:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Getafe CF – Trabzonspor 1:0 (1:0)

1:0 Angel Rodriguez 18′