Katalonia może odetchnąć z ulgą. Messi wkrótce odnowi kontrakt

Leo Messi
Leo Messi Pressfocus

Jak informuje kataloński dziennikarz – Miguel Rico, FC Barcelona doszła do wstępnego porozumienia z przedstawicielami Leo Messiego. Przypomnijmy, że kontrakt Argentyńczyka jest ważny do końca czerwca, a od dłuższego czasu rozmowy odnoście odwonienia kontraktu stały w miejscu.

  • Leo Messi blisko nowej umowy w FC Barcelonie
  • Miguel Rico twierdzi, że Argentyńczyk będzie zawodnikiem Blaugrany przez kolejne dwa sezony
  • Joan Laporta wolałby, aby wszystkie formalności zostały załatwione przed startem Copa America

Leo Messi zostanie w FC Barcelonie

Miguel Rico za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał niezwykle interesujące informacje. Według dziennikarza, Leo Messi już prawe zgodził się na warunki nowego kontraktu z FC Barceloną. Co więcej, do zamknięcia całej sprawy brakuje już tylko dopięcia szczegółów strukturalnych. W konsekwencji wszystko wskazuje na to, że Argentyńczyk będzie reprezentował barwy Dumy Katalonii przez kolejne dwa sezony, natomiast później przeniesie się do MLS.

Joan Laporta ma jasny plan ws. Messiego

Podczas prezentacji Erica Garcii, Joan Laporta postawił sprawę jasno. Prezydent Blaugrany pragnie jak najszybciej osiągnąć porozumienie z Leo Messim i najlepiej, żeby doszło do tego jeszcze przed startem Copa America.

Już dawno powiedziałem, że wszystko idzie dobrze i mamy nadzieję, że Messi zostanie z nami. Kontrakt leży już na stole, a my przygotowaliśmy strategię na kolejne lata dla Leo. On chce kontynuować swoją przygodę w Barcelonie. Jesteśmy już przygotowani, a im szybciej, tym lepiej. Ponieważ wszelkie wątpliwości, które mogą zaistnieć, rozproszą się i pomogą nam szybciej zbudować zespół. Im szybciej dojdziemy do porozumienia, tym lepiej – wyznał Joan Laporta.

Przeczytaj również: Barcelona z nowym obrońcą na pokładzie

Komentarze

Na temat “Katalonia może odetchnąć z ulgą. Messi wkrótce odnowi kontrakt