Levante na remis z Espanyolem

Podziałem punktów zakończyło się pierwsze niedzielne spotkanie 33. kolejki La Liga, Levante zremisowało 2:2 z Espanyolem Barcelona.

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla gości ze stolicy Katalonii, bowiem od 16. minuty prowadzili 1:0 po trafieniu Borjy Iglesiasa. Była to jedyna bramka w pierwszej odsłonie spotkania.

W 62. minucie do wyrównania doprowadził Vezo, ale Espanyol trzy minuty później odpowiedział drugim trafieniem, tym razem autorstwa Roci. Radość gości z prowadzenia nie trwała jednak długo, bowiem w 74. minucie ponownie był remis. Tym razem do siatki gości trafił Rochina.

Strzelec wyrównującego gola w 74. minucie musiał opuścić boisko z powodu drugiej żółtej kartki. Grający z przewagą jednego zawodnika Espanyol nie zdołał jednak wykorzystać liczebnej przewagi i mecz zakończył się remisem.

Levante UD – Espanyol Barcelona 2:2 (0:1)

0:1 Iglesias 16′