Lewandowski po słowie z Barcą? Jego agent był widziany w Barcelonie

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Pressfocus

Temat transferu Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony pozostaje wciąż jednym z głównych w polskich, a także hiszpańskich mediach. Według Fabrizio Romano, Polak odbył już dwie bezpośrednie rozmowy z Xavim i jak na razie nie kontaktuje się z innymi klubami. Dziennikarze Asa natomiast podają, że klub uzgodnił już warunki kontraktu z napastnikiem, a w Barcelonie widziany był w środę agent piłkarza – Pini Zahavi.

  • Niemal codziennie pojawiają się doniesienia na temat transferu Lewandowskiego
  • Polak według hiszpańskich mediów już jest dogadany z Barcą
  • W środę w stolicy Katalonii widziany był jego agent

Zahavi rozglądał się za domem dla Lewandowskiego

W środę głównym tematem w mediach była wizyta agenta Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Według Gerarda Romero, Pini Zahavi miał kupić dziesięć koszulek Blaugrany z nadrukowanym nazwiskiem swojego klienta. Wskazywałoby to jednoznacznie na jego transfer do FC Barcelony już w trakcie najbliższego okienka transferowego. Sprzeczne informacje na ten temat podaje dziennikarz Meczyki.pl – Tomasz Włodarczyk. Jego zdaniem nie ma jednoznacznych dowodów na to, że Zahavi rzeczywiście był w stolicy Katalonii.

W czwartek AS poinformował, że napastnik Bayernu Monachium uzgodnił już warunki kontraktu z FC Barceloną. Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, Polak w Barcy ma zarabiać 9 milionów euro netto rocznie. Ich zdaniem priorytetem zawodnika jest transfer do Dumy Katalonii. Potwierdza to wpis Fabrizio Romano, który podkreśla, że 33-latek nie kontaktuje się na razie z innymi klubami. Według niego Lewandowski odbył już dwie bezpośrednie rozmowy z Xavim, który mocno namawia go do transferu.

Największym problemem dla wicemistrzów Hiszpanii może być namówienie do przystąpienia do negocjacji Bayernu Monachium. Bawarczycy jak na razie nie są skłonni usiąść do stołu z przedstawicielami Barcy, choć zaczynają zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji. Katalończycy nie będą w stanie zaoferować za Lewego więcej niż 60 milionów euro, choć wcześniej mówiło się o kwocie o 20 milionów mniejszej.

Sprawdź też: Barcelona zaproponuje Valencii trzech piłkarzy na wymianę

Komentarze