Marc Ter Stegen powiedział jakiś czas temu, że zrobi wszystko, aby wygryźć z bramki reprezentacji Niemiec Manuela Neuera. Teraz do tych słów odniósł się Joachim Löw, który skomentował ambicje golkipera Barcelona.
– To co powiedział Ter Stegen jest normalne – zaczął niemiecki szkoleniowiec.
– To nie był atak ani na mnie, ani na kolegę z drużyny, a jedynie sygnał, że ten zawodnik zrobi wszystko, aby zagrać na EURO 2020 – dodał.
– Po prostu mamy do czynienia z bardzo ambitnym facetem, który zna swoją wartość. Marc Ter Stegen stał się świetnym bramkarzem w przeciągu ostatnich dwóch, trzech lat – podsumował Joachim Löw.
– Ja jedynie mogę się cieszyć, że mam dwóch golkiperów na światowym poziomie. Zapewniam, że każdy z nich dostanie swoją szansę podczas kwalifikacji do EURO. Rywalizacja o miejsce w bramce to dobra rzecz dla reprezentacji – zakończył.
Joachim Löw rozpoczął pracę na stanowisku selekcjonera niemieckiej reprezentacji w lipcu 2006 roku. Jak dotąd poprowadził swój kraj w 171 meczach.
Komentarze