Machin: Przesądził aspekt fizyczny

Liga Europejska
Liga Europejska Liga Europejska

Trener Espanyolu Barcelona Pablo Machin nie miał większych zastrzeżeń do swoich podopiecznych mimo porażki z CSKA Moskwa 0:1 na zakończenie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy.

Czytaj dalej…

Papużki z Katalonii już wcześniej zapewniły sobie awans do 1/16 finału i swojego kolejnego rywala poznają w poniedziałek.

– Zrobiliśmy wiele rzeczy, aby wygrać. Jestem pierwszym, który zawsze chce zwyciężać. Mieliśmy kilka dobrych okazji, aby prowadzić 1:0. Pod koniec spotkania przesądził aspekt fizyczny – wyznał Machin dla oficjalnego serwisu klubu z Barcelony.

– Zawsze byłem bardzo szczery i widziałem, że zespół bardzo chciał wygrać. Zagraliśmy z trudnym rywalem i wykonaliśmy swoje obowiązki. Nie mogliśmy narażać na kontuzje naszych najważniejszych piłkarzy – podkreślił opiekun Papużek, który testował umiejętności głównie rezerwowych w starciu z ekipą ze stolicy Rosji.

– Każdy, kto był na boisku, chciał wygrać. Jestem przekonany, że fani, chociaż nie daliśmy takiego poziomu, jakiego oczekują od nas, będą nas wspierać w najbliższą niedzielę. Musimy być wszyscy razem. Publiczność była z nami do końca i wiem, że na kolejny mecz przybędzie z większą siłą i pomoże nam odnieść zwycięstwo – dodał Machin.

Komentarze