Madia: Agent Bale’a przeprowadzi rozmowy z Perezem

Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Gareth Bale i jego przyszłość wciąż nie zostały rozstrzygnięte. Tymczasem najnowsze informacje środków masowego przekazu wskazują, że agent zawodnika Jonathan Barnett jest gotowy na przeprowadzenie rozmów z prezydentem Realu Madryt Fiorentino Perezem na temat przyszłości Walijczyka.

Czytaj dalej…

Gareth Bale ma kontrakt ważny z klubem z ze stolicy Hiszpanii do 2022 roku. Chociaż Zinedine Zidane dał do zrozumienia, że nie widzi miejsca w składzie swojej drużyny dla reprezentanta Walii, to Bale oraz jego agent konsekwentnie deklarowali zamiar pozostania w Realu do końca umowy.

Niedoszły transfer do ligi chińskiej

Przypomnijmy, że walijski zawodnik przed startem kampanii 2019/2020 był bliski transferu do jednego z klubów z Chin. W ostatniej chwili weto nad finalizacją transakcji postawił sternik Realu, więc ostatecznie Bale nie zmienił klubu.

Chętne na transfer z udziałem piłkarza było chińskie Jiangsu Suning, które nie miało jednak zamiar płacić klauzuli odstępnego za zawodnika. Warto jednak podkreślić, że przedstawiciele Chinese Super League ustalili warunki indywidualnej umowy z zawodnikiem.

Bale wypadł z łask trenera Zidane’a

W trakcie kampanii 2019/2020 walijski zawodnik rozegrał 20 meczów, w których strzelił trzy gole, notując też dwie asysty. Bale do Realu trafił w 2013 roku z Tottenhamu Hotspur za ponad 100 milionów euro.

Komentarze