Malaga liczy na sprowadzenie Jese

post-default-image

Wszystko wskazuje na to, że do Realu Madryt przybędzie ostatecznie walijski skrzydłowy Gareth Bale. Jeśli tak się stanie do walki o podpis młodego wychowanka Królewskich, Jesego, stanie Malaga. Taką informację przekazał były trener Los Blancos a obecnie opiekun Malagi, Bernd Schuster.

Czytaj dalej…

Niemiec już wcześniej widział w swoim składzie utalentowanego Hiszpana, ale Real nie zamierzał pozbywać się Jese. Teraz sytuacja może się zmienić, bowiem po transferze Bale’a z Tottenhamu dla młodego Hiszpana może zabraknąć miejsca nawet na ławce rezerwowych. Całą sytuację chce wykorzystać Schuster.

– Mamy zamiar ponownie zapukać do Madrytu i poprosić o Jese. To jest piłkarz, który pasowałby stylem gry do mojej drużyny. Wprawdzie to nie Isco, którego oddaliśmy Realowi, ale on gra na nieco innej pozycji. Czekamy na potwierdzenie transferu Bale’a i zaczynamy rozmowy z Królewskimi na temat Jese – powiedział trener Malagi.

Real, jak informuje hiszpańska prasa, nie będzie chciał definitywnie pozbywać się jednego z najbardziej utalentowanych graczy wyszkolonych w klubie, w grę wchodzi natomiast roczne wypożyczenie zawodnika, by ten mógł się dalej rozwijać.

Komentarze