Man Utd zainteresowany obrońcą Villarreal

Piłkarze Villarreal
Piłkarze Villarreal fot. PressFocus

Manchester United rozgląda się na rynku transferowym za potencjalnymi wzmocnieniami. Nowe wieści w tej sprawie przekazał dziennikarze Fabrizio Romano. Sternicy Czerwonych Diabłów mają podobno plan, aby pozyskać Pau Torresa za Villarreal.

  • Manchester United myślami jest już przy poszukiwaniu nowych zawodników
  • Jednym z celów Czerwonych Diabłów na letnie okno transferowe jest Pau Torres
  • Nowe informacje na temat zawodnika przekazał dziennikarz Fabrizio Romano

Obrońca Villarreal na celowniku giganta Premier League

Manchester United już od dłuższego czasu interesuje się Pau Torresem. Zawodnik mógł wzmocnić ekipę z Old Trafford latem minionego roku. Ostatecznie do teamu z Premier League trafił Raphael Varane.

Najnowsze wieści dziennikarza Fabrizio Romano sugerują natomiast, że Man Utd może spróbować pozyskać Pau Torres już w trakcie najbliższego okna transferowego. Aczkolwiek nie tylko przedstawiciele Czerwonych Diabłów celują w transfer obrońcy. Po zawodnika podobno zamierza zgłosić się także Chelsea.

Hiszpański piłkarz według wieści mediów ma wpisaną klauzulę odstępnego, wynoszącą 60 milionów euro. Jasne jest, że Manchester United jeszcze nie złożył oferty zawodnikowi. Wpływ na to ma mieć fakt, że ostateczna decyzja związana z budową zespołu należeć będzie do Erika ten Haga.

Pau Torres to wychowanek Villarreal. Zawodnik ma kontrakt ważny z klubem z La Liga do końca czerwca 2024 roku. Rynkowa wartość wynosi natomiast 50 milionów euro. W tej kampanii piłkarz wystąpił w 43 meczach, notując w nich pięć trafień.

Czytaj więcej: La Liga: Atletico lepsze od Realu, remis Villarreal z Sevillą – podsumowanie 35. kolejki

Komentarze