Marca: James chce przenieść się do Atletico

James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

Wszystko wskazuje na to, że na dobre upadł temat przeprowadzki Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt do SSC Napoli. Tymczasem najnowsze doniesienia hiszpańskich mediów wskazują, że Kolumbijczyk myśli poważnie o transferze do Atletico Madryt.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie prezydent klubu z Kampanii Aurelio De Laurentiis i trener neapolitańczyków Carlo Ancelotti dali do zrozumienia, że raczej na pewno negocjacje ws. Jamesa Rodrigueza szybko się nie zakończą.

Tymczasem hiszpańska Marca donosi, że zawodnik sfrustrowany faktem, że przedłuża się temat zmiany klubu przez niego, może chcieć dołączyć do ekipy ze stolicy Hiszpanii. Tym bardziej że po sprzedaży Antoine’a Griezmanna madrytczycy mają środki na pozyskanie reprezentanta Kolumbii.

Suma odstępnego za Jamesa Rodrigueza wynosi 42 miliony euro. Według hiszpańskiej gazety piłkarz już podjął decyzję ws. swojej przyszłości. Problem w tym, że władze Los Blancos nie zamierzają wzmacniać swojego ligowego rywala, skłaniając się ku temu, aby Kolumbijczyk dołączył jednak do Napoli.

Komentarze