Marca: Real uważa, że Sergio Ramos w końcu zmięknie

Sergio Ramos
Sergio Ramos PressFocus

Hiszpańska Marca donosi, że minął już miesiąc od ostatniego spotkania prezydenta Realu Madryt, Florentino Pereza z Sergio Ramosem. Działacze Królewskich są podobno przekonani, że nikt nie zaoferuje defensorowi takich zarobków jak oni.

Media coraz częściej spekulują na temat tego, że 34-latek ostateczne opuści Santiago Bernabeu. Umowa Sergio Ramosa z Realem Madryt wygasa już latem i w teorii mógłby już negocjować z innymi pracodawcami.

Ramos jest zawiedziony faktem, że Królewscy nie chcą przystać na jego warunki. Jednym z nich jest dwuletnia umowa. Real nie chce jednak przedłużać kontraktów z graczami powyżej 30. roku życia o więcej niż 12 miesięcy i nie zamierza robić dla Ramosa wyjątku.

Real Madryt gra na przeczekanie

Od spotkania Florentino Pereza z defensorem minął już miesiąc i hiszpańska Marca donosi, że nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie obaj dżentelmeni spotkali się ponownie. Real ma grać w tej sprawie na przeczekanie. Działacze uważają bowiem, że żaden inny klub nie przebije ich oferty i nie zaproponuje Ramosowi lepszych warunków finansowych. Uważają tym samym, że Hiszpan prędzej czy później zdecyduje się wznowić negocjacje i zostać na Bernabeu.

Innego zdania jest podobno sam piłkarz, który wraz ze swoim agentem przypuszcza, że Real, przyparty do ściany, zdecyduje się zaoferować graczowi większe pieniądze. Miałoby to opłacać się Królewskim bardziej niż walka na rynku transferowym o pozyskanie nowego klasowego obrońcy.

Jakkolwiek rozwinie się ta sytuacja, przełomu zdaniem Marki nie należy spodziewać się w najbliższych tygodniach.

W międzyczasie pojawiły się informacje, że zgodę na podpisanie nowej umowy wyraził Luka Modrić, godząc się z 10-procentową obniżką wynagrodzenia.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 18:49.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze