Marca: Zidane oczekuje wzmocnień w ofensywie

Eden Hazard
Eden Hazard fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Real Madryt w piątkowy wieczór zakończył swój udział w europejskich pucharach, więc siłą rzeczy sternicy klubu ze stolicy Hiszpanii mogą się już skupić na letnich wzmocnieniach drużyny. Niedzielne wydanie dziennika Marca sugeruje, że Zinedine Zidane ma plan, aby wzmocnić ofensywę swojego zespołu.

Czytaj dalej…

Królewscy do nowej kampanii przystąpią z celem, którym jest obrona mistrzowskiego tytułu. Odnotujmy, że w sezonie 2019/2020 madrycki team wygrał swoje pierwsze mistrzostwo La Liga od 2017 roku.

Aby obronić mistrzostwo Hiszpanii, team z Madrytu musi zostać wzmocniony w ofensywie, co sugerował niejednokrotnie szkoleniowiec Los Blancos. Wiadomo nie od dzisiaj, że głównym celem Realu jest Kylian Mbappe, który byłby świetnym uzupełnieniem dla Karima Benzemy i Edena Hazarda w powszechnej opinii.

Wiele wskazuje na to, że w Realu latem dojdzie do wielu zmian w składzie. Wszystko wskazuje na to, że z klubem ze stolicy Hiszpanii może pożegnać się Luka Jovic, łączony ostatnio z AC Milanem.

Innymi zawodnikami Królewskich, którzy mogą pożegnać team ze stolicy Hiszpanii, są Marco Asensio, Gareth Bale, czy Vinicius Junior.

Komentarze