Marcelo chce zostać w La Lidze. Jest oferta dla piłkarza

Marcelo
Marcelo Pressfocus

Tego lata Marcelo opuścił Real Madryt. Brazylijczyk nie narzeka na brak ofert. Piłkarz zdążył już odrzucić kilka ofert, ponieważ ma swój priorytet.

  • W sezonie 2022/2023 Marcelo możemy wciąć oglądać w La Lidze
  • Piłkarzowi zależy na pozostaniu w Madrycie
  • Brazylijczyk dostał już ofertę

Marcelo chce dalej grać w piłkę

Real Madryt tego lata opuściło już trzech piłkarzy. Z klubem pożegnali się: Gareth Bale, Isco oraz Marcelo. Najbardziej w historii Królewskich zapisał się Brazylijczyk, który z drużyną wygrał aż 25 trofeów. Żaden inny zawodnik Realu nie może równać się z 34-latkiem w tej klasyfikacji.

Odejście Marcelo jest jednak korzystne dla Realu z perspektywy sportowej. Lewy obrońca nie dawał bowiem drużynie tyle jakości ile potrzebowała. Mimo tego Brazylijczyk w wielu zespołach wciąż zrobiłby różnicę. Nie dziwi zatem fakt, że 34-latek chce kontynuować zawodową przygodę z futbolem.

Chętnych na sprowadzenie Marcelo, który jest graczem bez kontraktu, zdecydowanie nie brakuje. Piłkarz łączony był między innymi z tureckimi klubami. Brazylijczyk postanowił jednak nie przyjmować ich propozycji. Po Brazylijczyka zgłosił się też Real Valladolid. Właścicielem tej drużyny jest były klubowy kolega 34-latka, Ronaldo Nazario. Mimo tego Marcelo nie zobaczymy w tym zespole.

Były lewy obrońca Realu jest wybredny odnośnie ofert transferowych. Marcelo zależy na pozostaniu w Hiszpanii. To jest od 2007 roku. Z tego względu nierealny jest temat transferu do Milanu, którego właściwie nie chciały obie strony. 34-latkowi zależy na pozostaniu w Madrycie, więc nie należy wykluczyć iż Marcelo wzmocni Getafe, czyli ekipę na południowych przedmieściach Madrytu. Klub złożył propozycję piłkarzowi.

Czytaj także: Jović zgodził się na przeprowadzkę do Włoch

Komentarze