Pojawił się chętny do sprowadzenia Mariano

Mariano
Mariano Pressfocus

Carlo Ancelotti zapowiedział podczas ostatniego wywiadu, że kadra Realu Madryt jest już kompletna i klub nie zamierza sprowadzać nowych zawodników. Zarząd planuje jednak rozstanie z kilkoma piłkarzami, którzy nie odgrywają w drużynie większej roli. Jednym z nich jest Mariano, którym zainteresowany jest Real Valladoid.

  • Mariano od kilku sezonów pełni w Realu Madryt marginalną rolę
  • Napastnik nie jest chętny do opuszczania klubu, w którym może liczyć na satysfakcjonujące zarobki
  • Zainteresowanie sprowadzeniem 28-latka wykazał Real Valladoid

Królewscy rozważą pozbycie się wiecznego rezerwowego

Latem Real Madryt sprowadził jedynie Antonio Ruedigera i Aureliena Tchouameniego, ale jak twierdzi Carlo Ancelotti, są to wystarczające wzmocnienia przed nowym sezonem. Włoch zapowiedział podczas ostatniego wywiadu, że klub nie ma w planach wprowadzania większej liczby zawodników w trakcie tego okienka. 

Wraz z początkiem lipca z Królewskimi pożegnali się natomiast Marcelo, Isco i Gareth Bale, których kontrakty dobiegły końca. Sprzedany został także Luka Jovic, który trafił za darmo do Fiorentiny. Serb w ubiegłym sezonie nie odgrywał większej roli w zespole, a w podobnej sytuacji znajduje się Mariano, który nie może liczyć na miejsce w składzie. Według Ramona Alvareza de Mon z Radio MARCA, pojawił się klub zainteresowany sprowadzeniem napastnika.

O cenę za Mariano zapytał Real Valladoid, który wrócił do La Liga i planuje wzmocnić się przed startem nowego sezonu na wielu pozycjach. W grę wchodzi wypożyczenie 28-latka, pod warunkiem, że część jego pensji przejęliby Los Blancos. Carlo Ancelotti planuje powierzyć rolę rezerwowego napastnika jednemu z wychowanków Realu Madryt – Juanmiemu Latasie, dlatego klub pozytywnie zapatruje się na pozbycie się Mariano.

Zobacz: Real poddał się w kwestii Japończyka. Odejdzie na stałe

Komentarze