Martin Odegaard opuści Real Madryt zimą?

Martin Odegaard
Martin Odegaard Pressfocus

Norweg osiągnął punkt zwrotny i jest gotów opuścić Królewskich zimą. W Hiszpanii mówi się, że 22-latek szuka nowego pracodawcy na resztę obecnego sezonu. Zatem w grę wchodzi wypożyczenie i potencjalny powrót do San Sebastian.

Odegaard chciałby dostawać więcej minut na boisku. Norweg porozumiał się z władzami klubu z Madrytu i dostał zielone światło na wypożyczenie już teraz. Jego frustracja jest wyraźna, ponieważ to Zidane nalegał, aby zawodnik skrócił swój pobyt w Realu Sociedad o jeden sezon. Młody zawodnik jest rozczarowany tym, że francuski menadżer za rzadko korzysta z jego usług.

21-lataek był na wtorkowej sesji treningowej, jednak nie pojedzie z resztą drużyny do Alcoy na mecz w Pucharze Króla. Prawdopodobnie ma wykorzystać ten czas na szukanie nowego pracodawcy.

Trzeba przyznać, że wiele klubów jest zainteresowane pozyskaniem Odegaarda i Norweg nie powinien mieć problemu ze znalezieniem nowego miejsca, w którym będzie regularnie grał. W tym sezonie w barwach Królewskich dostał zaledwie 367 minut. Od 2015 roku Martin większość czasu spędzał na wypożyczeniach, a dla Realu Madryt rozegrał dotychczas 11 spotkań.

Komentarze