Martinez jednak w Hiszpanii? Dwa kluby rozmawiają z agentem

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez PressFocus

W ubiegłym roku Lautaro Martinez był mocno łączony z przenosinami do Barcelony. Nic z tego nie wyszło, ale nie oznacza to, że wkrótce nie wyląduje na hiszpańskich boiskach. Jak informuje Marca Argentyńczyk znajduje się w kręgu zainteresowań dwóch klubów z Madrytu – Realu i Atletico.

23-letni napastnik w ubiegłym roku był bohaterem jednej z dłuższych transferowych sag. Pozyskaniem Martineza poważnie zainteresowana była FC Barcelona, ale na przeszkodzie stanęły względy finansowe. Ostatecznie nie udało się osiągnąć porozumienia i napastnik pozostał w zespole Nerazzurrich.

Nowy agent rozmawiał z Realem i Atletico

Sprawa ewentualnych przenosin Lautaro Martineza do Hiszpanii ma być jednak otwarta. Jego nowy agent Alejandro Camano w mijającym tygodniu spotkał się z przedstawicielami obu madryckich klubów – Realu i Atletico. Tematem rozmowy była oczywiście przyszłość argentyńskiego napastnika i ewentualny transfer.

Celem numer jeden Realu Madryt na pozycji środkowego napastnika jest Erling Haaland, ale o sprowadzenie snajpera Borussii Dortmund podczas letniego okna transferowego będzie bardzo trudno. Królewscy na razie wstrzymują się w tej kwestii z jakimikolwiek ruchami, czekając na rozwój wypadków. W międzyczasie rozglądają się również za innymi opcjami, a jedną z nich ma być właśnie Martinez.

Suarez zwolni miejsce dla Martineza?

Argentyńczyk znajduje się również w kręgu zainteresowań Atletico Madryt. Władze klubu z Wanda Metropolitano czekają jednak na decyzję Luisa Suareza, czy zdecyduje się na skorzystanie z klauzuli odejścia, którą ma w swoim kontrakcie. Jeżeli tak się stanie, Martinez może być głównym kandydatem do jego zastąpienia.

Komentarze