Mbappe otrzymał niecodzienną propozycję od PSG

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe fot. PressFocus

PSG nie rezygnuje z walki o zatrzymanie Kyliana Mbappe w klubie. Sternicy ekipy z Paryża przedstawili zawodnikowi kolejną ofertę, dzięki której są gotowi umożliwić reprezentantowi Francji udział w zarządzaniu klubem. Informacje w tej sprawie przekazał El Chiringuito TV, dając do zrozumienia, że Real Madryt wciąż musi czekać na ostateczną decyzję piłkarza.

  • Kylian Mbappe jeszcze nie ujawnił decyzji w sprawie transferu
  • Ostatnio nie milkną doniesienia związane z przeprowadzką 23-latka do Realu Madryt
  • PSG nie rezygnuje z piłkarza, łapiąc się ostatniej deski ratunku

Mbappe współwłaścicielem PSG?

PSG może wkrótce stracić Kyliana Mbappe na rzecz Realu Madryt. Francuski klubu robi jednak wszystko, co w jego mocy, aby ostatecznie piłkarz nie zmienił pracodawcy i w kolejnej kampanii nadal był motorem napędowym drużyny.

Najnowsze wieści El Chiringuito sugerują, że mistrz świata z 2018 roku nie jest już przekonywany tylko ogromnymi pieniędzmi przez działaczy PSG, ale również możliwość zostania jednym ze współwłaścicieli projektu. Mbappe miał jednocześnie ważne zdanie w kontekście budowy drużyny, jak również przy wyborze trenera.

23-letni zawodnik trafił do ekipy z Paryża latem 2017 roku z AS Monaco. PSG najpierw wypożyczyło Mbappe, a po roku zdecydowało się na transfer definitywny. Rynkowa wartość zawodnika dzisiaj to 160 milionów euro.

Mbappe od 2017 roku występuje w drużynie narodowej. Jak na razie w reprezentacji Francji rozegrał 54 mecze, w których strzelił 26 goli.

Czytaj więcej: Obóz Mbappe zaprzeczył informacjom o ogromnych oczekiwaniach finansowych względem Barcelony

Komentarze