Nie zagrają w Madrycie, mecz przełożony

Mecz w Madrycie odwołany przez śnieżycę
Mecz w Madrycie odwołany przez śnieżycę PressFocus

Sobotnie spotkanie La Liga pomiędzy zespołami Atletico Madryt i Athletic Bilbao nie dojdzie do skutku. Mecz został przełożony z powodu trudnych warunków atmosferycznych, które panują w Hiszpanii.

Drużyna z Kraju Basków nie była w stanie wylądować wczoraj na lotnisku Barajas w Madrycie z powodu obfitych opadów śniegu spowodowanych przez śnieżycę Filomena. W efekcie musiała wrócić do Bilbao.

Ostatecznie zapadła decyzja o przełożeniu spotkania, ale nowy termin spotkania nie jest jeszcze znany. Niedzielny termin nie był brany pod uwagę, bowiem warunki pogodowe do tego czasu nie mają się poprawić, a drużynę Atletico już we wtorek czeka kolejne spotkanie z Sevillą.

Pracownicy Atletico w ostatnim czasie włożyli ogromny wysiłek w przygotowaniu do gry boiska na stadionie Wanda Metropilitano, ale ostatecznie ich starania poszły na marne.

Kolejne spotkanie Atletico zaplanowane jest na najbliższy wtorek (12 stycznia, godz. 21:30). Rywalem Los Rojiblancos będzie Sevilla. Baskowie na boisko wybiegną w czwartek (14 stycznia, godz. 20:00, na kiedy zaplanowany został półfinałowy mecz Superpucharu Hiszpanii z Realem Madryt. Spotkanie odbędzie się w Maladze.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze