Atletico z kompletem w Maladze

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  10.02.2018 18:10

Antoine Griezmann  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Kolejne trzy punkty na swoje konto w sobotnie popołudnie zapisało Atletico Madryt, które skromnie 1:0 pokonało na wyjeździe Malagę. Tym samym Los Rojiblancos umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Sobotnie spotkanie na La Rosaleda nie mogło się lepiej rozpocząć dla podopiecznych Diego Simeone. Po zblokowanym strzale jednego z zawodników Atletico, piłka dość przypadkowo trafiła pod nogi Antoine'a Griezmanna, który mając przed sobą tylko bramkarza rywali spokojnie trafił do siatki.

Malaga mogła doprowadzić do wyrównania w 18. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, do sytuacji strzeleckiej doszedł Ideye Brown, ale główkował tuż obok słupka. Do końca pierwszej połowy, zadowolone z prowadzenia Atletico spokojnie kontrolowało wydarzenia na boisku i wynik nie uległ już zmianie.

Druga połowa również rozpoczęła się od groźnej sytuacji pod bramką Atletico. Oblaka uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego próbował zaskoczyć Roberto Rosales, ale bramkarz gości popisał się świetną interwencją.

Malaga konsekwentnie szukała swojej okazji do wyrównania, ale nie potrafił znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną defensywę faworyzowanego rywala. Ostatecznie wynik 1:0 dla gości utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Malaga CF - Atletico Madryt 0:1 (0:1)
0:1 Griezmann 1'

Komentarze | 3 komentarze

Asteniu | 10.02.2018 19:55

Tak tylko Atletico potrafi, będąc drugą drużyną La Liga i grając z ostatnią, oddać jeden celny strzał w pierwszej minucie spotkania i wygrać to spotkanie 1-0.

O grze wiele napisać nie można, chociaż gdyby Correa pod koniec się nie zamotał to miałby sytuację sam na sam. Dobrą okazję miał też Diego Costa, ale fatalnie przestrzelił głową. Trzeba powiedzieć że słaby występ Diego, choć partnerzy mu w tym pomagali.

Ciężko się to oglądało, ale najważniejsze 3 pkt.

P.S Ktoś wie co ze zdrowiem Mehdi Lacen'a ? Wyglądało to niewinnie, a chłop nie był w stanie podnieść się z murawy i służby medyczne musiały go znieść z boiska. Mam nadzieje że w najgorszym przypadku skończy się niewielkim wstrząśnieniem mózgu.

Średni Filipe, ale on po dłuższej kontuzji i zawsze jak wraca to z meczu na mecz gra coraz lepiej. Pewnie za 2-3 mecze będzie w normalnej dyspozycji. Koke dzisiaj nieco lepiej, ale wciąż to nie jego poziom. Dość cienki Vrsajliko. Zawsze uważałem że ma bardzo dobre dośrodkowania czy do grania po ziemi ze skrzydła. Dzisiaj jego dośrodkowania tragiczne.

Osobny akapit należy się Griezmann'owi. Może to nie był jakiś wybitny mecz w jego wykonaniu, ale i tak jestem pod wrażeniem. W ofensywie zdecydowanie najlepszy z Atletico. Nieźle rozgrywał, zrobił parę fajnych rajdów (w tym ten jeden od pola karnego do pola karnego, tyle że fatalnie podał ), ale to co on wyprawiał w defensywie to poezja. Mnóstwo przerwanych akcji, niesamowite, czyste wślizgi, biegał dzisiaj tak ze króliczki od Duracell'a do teraz są zawstydzone. Niesamowicie dużo zaangażowania i walki dzisiaj włożył. Od czasu przybycia Costy gra dużo głębiej, dużo bardziej cofnięty i naprawdę, choć bramek za wiele nie strzela to wygląda to bardzo fajnie.  Tak właściwie to jest on jedynym pozytywem tego spotkania.

Nie wiem co się dzieje, ale dzisiaj o mały włos interwencja bramkarza nie wykluczyła by już trzeciego środkowego obrońcy. Nie wyglądało to za fajnie, ale Gimenez to twardy chłopak i jakoś się pozbierał. Nie żebym widział tutaj jakiś spisek, ale pech to jest na pewno.

Pytanie co z

dalmare | 11.02.2018 00:12

Saul -Griezmann 0-1 w 40tej sekundzie i- więcej nic. Nie wypadało już nacisnąć w końcówce gdy rywalom zniesiono z pola Lacena. Czarujący (United? Barca?) Griezmann dziś gosposia do wszystkiego lecz nie do współpracy z Costą, duet w przodzie 4-4-2 tylko na planszy. Zważywszy ostatnie, także dzisiejsze, zranienia- może i brak dalszych szkód najważniejszy.

sambet77 | 11.02.2018 03:11

http://realfixedmatchpl.blogspot.nl / - Kupon z kursem 50-500 na dziś dostępny ! grałem z nimi 3 ostatnie kupony i mogę przyznać że są uczciwi! na 9 ostatnich kuponów aż 8 trafionych! polecam !