Królewscy ograli Espanyol

dodał: maaarcin  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  07.12.2019 15:00

Karim Benzema  |  fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Real Madryt po raz dziesiąty w tym sezonie zapisał na swoje konto komplet punktów. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a bez większych problemów pokonali u siebie 2:0 Espanyol Barcelona.

Królewscy na prowadzenie wyszli w 37. minucie sobotniego pojedynku. Po zagraniu Karima Benzemy, do bramki strzeżonej przez Diego Loeza trafił Raphael Varane. Była to jednocześnie jedyna bramka w pierwszej odsłonie.

W drugiej połowie Real kontrolował wydarzenia na boisku i szukał okazji do podwyższenia swojego prowadzenia. W 79. minucie drugiego gola zdobył Karim Benzema, który potwierdził wysoką formę w obecnym sezonie.

W końcówce meczu podopieczni Zinedine'a Zidane'a musieli grać w osłabieniu, po tym jak drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Ferland Mendy. Wynik 2:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Real Madryt – Espanyol Barcelona 2:0 (1:0)

1:0 Varane 37'
2:0 Benzema 79'