Media: Coutinho utknął w Barcelonie

Philippe Coutinho
Philippe Coutinho fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Mundo Deportivo donosi na swoich łamach, że Philippe Coutinho nie zmieni tego lata klubu. Brazylijczyk według wielu doniesień miał pożegnać się z FC Barceloną, sam zawodnik przekonuje jednak, że nie myśli o zmianie barw.

Czytaj dalej…

Brazylijczyk dołączył do ekipy z Camp Nou w styczniu 2018 r roku, kosztując blisko 160 milionów euro. Chociaż klub z Katalonii jest gotowy rozstać się z zawodnikiem, oczekując sumy znacznie mniejszej, to ofert w sprawie piłkarza nie ma.

Na początku tego miesiąca Coutinho dał do zrozumienia dziennikarzom, że nie myśli o zmianie barw klubowych. – Mam kontrakt z Barceloną, zawsze chciałem odnieść sukces w tym klubie, a teraz koncentruje się na tym, aby jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu – mówił 27-latek cytowany przez Football Espana.

– Wiele medialnych doniesień nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Co do mojej przyszłości, nie wiem, co mnie czeka. W każdym razie pojawienie się nowych zawodników w zespole sprawia, że jest to na pewno dobre rozwiązanie, bo świadczy to o tym, że klub chce zwycięstw – dodał Coutinho.

W ostatnim czasie słychać było głosy, że reprezentant Brazylii może zasilić szeregi Paris Saint-Germain. Aby jednak Coutinho mógł trafić do mistrzów Francji, to odejść by musiał jeden z zawodników tej ekipy. Spekuluje się, że tym kimś miałby być Neymar.

Komentarze