Media: Hazard i Mbappe głównymi celami Realu

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe fot. Grzegorz Wajda

Wraz z powrotem Zinedine’a Zidane’a do madryckiego Realu wróciły spekulacje związane z letnimi transferami do hiszpańskiej drużyny. Według informacji Independent.co.uk głównymi celami Los Blancos mają być Eden Hazard z Chelsea FC i Kylian Mbappe z Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

Francuski szkoleniowiec, który na stałe zapisał się do historii światowej piłki nożnej, stając się pierwszym trenerem, któremu udało się wygrać trzy razy z rzędu rozgrywki Ligi Mistrzów zgodził się na ponowną pracę w Realu, ale pod warunkiem, że drużyna będzie mogła zostac wzmocniona w trakcie letniego mercato.

W związku z powyższym Zidane ma obiecane 300 milionów funtów na transfery. Wygląda zatem na to, że po tym jak Real w tym sezonie został wyeliminowany z Copa del Rey, Ligi Mistrzów, a także przestał się liczyć w walce o mistrzostwo Hiszpanii, drużynę czekaja zmiany.

W kontekście gry w madryckiej ekipie od dłuższego czasu mówi się o Belgu Hazardzie i mistrzu świata z minionego roku w osobie Mbappe. Właśnie wymieni zawodnicy mają być głównymi celami Los Blancos.

Komentarze