Media: Mbappe osiągnął ustne porozumienie z Realem Madryt

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe Pressfocus

Angielskie media nie mają wątpliwości. Kylian Mbappe zdecydował się ostatecznie dołączyć latem do Realu Madryt. Szczegóły operacji opisał David Ornstein z The Athletic. Zdaniem dziennikarza, Francuz piłkarz osiągnął już ustne porozumienie z Królewskimi, choć PSG nie porzuciło jeszcze nadziei na zatrzymanie go.

  • Kylian Mbappe wciąż nie poinformował o tym, gdzie zagra w przyszłym sezonie
  • Według angielskich mediów, Francuz osiągnął ustne porozumienie z Królewskimi
  • PSG nie rezygnuje jednak z prób zatrzymania go

Mbappe zostanie jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy

Saga transferowa z udziałem Kyliana Mbappe zdaje się być dłuższa, aniżeli ta, której bohaterem był Erling Haaland. Francuz, którego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu wciąż nie podjął ostatecznej decyzji odnośnie swojej przyszłości. Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że najbardziej prawdopodobnym dla niego kierunkiem będą przenosiny do Realu Madryt

W poniedziałek brytyjskie media zaczęły podawać informacje, że Mbappe miał ostatecznie zdecydować się na transfer do Los Blancos. Piłkarz publicznie nie wypowiedział się jeszcze w temacie transferu, ale ma on już być po słowie z Realem Madryt. David Ornstein z The Athletic przekazał, że z walki o zatrzymanie go na dłużej nie rezygnuje wciąż Paris-Saint Germain. Mistrzowie Francji liczą, że ich lukratywna propozycja skusi napastnika do pozostania w zespole. Według dziennikarza, potencjalne porozumienie z Realem ustawi piłkarza jako jednego z najlepiej zarabiających na świecie. 

Mbappe jest absolutną gwiazdą światowego futbolu, a we Francji odebrał właśnie nagrodę dla najlepszego zawodnika Ligue 1 w tym sezonie. Po gali 23-latek zapowiedział, że wkrótce wyda oficjalne oświadczenie, w którym poinformuje o swojej decyzji. 

Zobacz też: Chelsea powalczy z FC Barceloną o dwóch piłkarzy

Komentarze