Media: Messi z apartamentem w Mediolanie

Lionel Messi
Lionel Messi fot. Maksim Bogodvid / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

We włoskich mediach nie milkną spekulacje związane z przyszłością Leo Messiego, który jest łączony z przeprowadzką z FC Barcelony do Interu Mediolan. Tymczasem Sport Mediaset ujawnił, że Argentyńczyk kupił mieszkanie w stolicy Lombardii.

Czytaj dalej…

W związku z powyższym letnia saga transferowa z udziałem reprezentanta Argentyny nabiera rozmachu. Już w momencie, gdy światło dzienne ujrzała wiadomość La Gazzetta dello Sport, że ojciec Messiego kupił mieszkanie w Mediolanie, nasiliły się spekulacje związane z przyszłością piłkarza Dumy Katalonii.

Rodzina Messich osiedli się w stolicy Lombardii?

Tymczasem najnowsze informacje włoskich dziennikarzy wskazują, że Leo Messi kupił również apartament w mieście mody w pobliżu miejsca, gdzie swoją rezydencję ma ojciec zawodnika Jorge. Argentyńczyk kupił podobno apartament na ostatnim piętrze w dzielnicy Porta Nuova w pobliżu siedziby Interu w Mediolanie.

Dodajmy, że obecny kontrakt Messiego z Dumą Katalonii wygasa z końcem czerwca przyszłego roku. Na razie nie pojawił się żaden oficjalny komunikat dotyczący parafowania nowej umowy przez Argentyńczyka.

Inter od dawna choruje na reprezentanta Argentyny

Tymczasem od kilku miesięcy w mediach na Półwyspie Apenińskim można znaleźć informacje związane z ewentualnym transferem Messiego do Interu, który już od jakiegoś czasu ma chęć na pozyskanie 32-latka urodzonego w Rosario.

Dodajmy, że Messi w trakcie kampanii 2019/2020 w koszulce ekipy z Camp Nou wystąpił łącznie w 43 spotkaniach, w których zdobył 31 bramek, notując również 27 asyst. Argentyńczyk z dorobkiem 25 trafień na koncie został najlepszym strzelcem La Liga, wyprzedzając o cztery trafienia drugiego Karima Benzemę.

Komentarze