Media: Messi zawiesił rozmowy ws. nowego kontraktu

Leo Messi
Leo Messi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Według doniesień hiszpańskiej sieci radiowej Cadena Ser nie jest wykluczone, że Leo Messi rozstanie się z FC Barceloną w 2021 roku. Aktualnie rozmowy Argentyńczyka z władzami klubu z Katalonii na temat nowego kontraktu są zawieszone.

Czytaj dalej…

Nie jest tajemnicą, że od lat zawodnik Blaugrany znajduje się na celowniku Interu Mediolan. Gdyby transfer doszedł do skutku, Messi mógłby znów rywalizować z Cristiano Ronaldo w jednej lidze, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się mało prawdopodobne.

Messi w 2021 roku rozstanie się z Barcą?

Ostatnio media sugerowały, że kapitan reprezentacji Argentyny jest gotowy na to, aby parafować nową umowę z klubem z Katalonii, która miałaby obowiązywać do 2023 roku. Zawodnikowi nie spodobało się jednak, że z hiszpańskiej ekipy do mediów trafiają doniesienia na temat jego rzekomego konfliktu z trenerem Quique Setienem.

W związku z powyższym Messi miał podjąć decyzję o wstrzymaniu rozmów dotyczących nowego kontraktu, co daje nadzieje wielkim klubom ze Starego Kontynentu, na pozyskanie “Boga Futbolu”.

33-latek urodzony w Rosario w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 37 meczach, notując w nich 27 trafień i 22 asysty.

Komentarze