Media: Rashford łączony z transferem do Barcy

Marcus Rashford
Marcus Rashford fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Mundo Deportivo sugeruje na swoich łamach, że FC Barcelona rozważa pozyskanie Marcusa Rashforda z Manchesteru United. 21-latek jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym, mogącym pochwalić się 48 trafieniami w 180 meczach w koszulce Czerwonych Diabłów.

Czytaj dalej…

Coraz częściej słychać głosy, że Rashford, który ma na swoim koncie osiem zdobytych bramek w reprezentacji Anglii, jest jednym z kandydatów do gry w ekipie z Katalonii.

Warto jednak zaznaczyć, że młody angielski napastnik niedawno parafował z Man Utd nowy kontrakt, dzięki czemu może liczyć na zarobki w wysokości 200 tysięcy funtów tygodniowo. Rashord związał swoją przyszłość z klubem z Old Trafford do końca czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Hiszpańska gazeta podaje także, że alternatywami w opinii władz Dumy Katalonii dla angielskiego napastnika są: Kylian Mbappe, czy Harry Kane. Ostatnio pojawiły się też głosy, że na celowniku Barcy znajduje się Lautaro Martinez.

Przypomnijmy, że poszukiwania nowego napastnika przez sterników mistrzów Hiszpanii są podyktowane znalezieniem następcy dla Luisa Suareza, mającego umową z Barcą do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze