Media: Real myśli o pozyskaniu w styczniu Fabiana Ruiza

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Według najnowszych doniesień środków masowego przekazu Real Madryt jest obecnie liderem, mając na uwadze wyścig po Fabiana Ruiza z SSC Napoli. Pomocnik wicemistrzów Włoch jest również zainteresowana FC Barcelona.

Czytaj dalej…

Jeśli wierzyć medialnym spekulacjom, to sternicy Los Blancos mają plan, aby pozyskać piłkarza w trakcie zimowej sesji transferowej. 23-latek od momentu, gdy trafił do Napoli latem minionego roku, robi cały czas niesamowite postępy w swojej grze, co nie umknęło uwadze przedstawicielom Realu.

W związku z powyższym były zawodnik Betisu Sevilla od jakiegoś czasu łączony jest z powrotem na Półwysep Iberyjski. Długo faworytem do pozyskania zawodnika wydawali się sternicy Dumy Katalonii. Niemniej ostatnio internetowe wydanie dziennika Marca opublikowało informację, że władze Królewskich są zdeterminowane, aby pozyskać Fabiana Ruiza już w styczniu.

Na dzisiaj jednak mało prawdopodobne wydaje się, aby klub z Kampanii wyraził zgodę na tego typu transakcję w połowie sezonu. Tym bardziej że Real nie doszedł latem do kompromisu z Napoli ws. Jamesa Rodrigueza. Warto też zaznaczyć, że w kontrakcie pomocnika Azzurrich nie ma klauzuli odstępnego, więc władze madryckiego klubu musiałyby pertraktować w sprawie transferu z prezesem Napoli Aurelio De Laurentiisem.

Komentarze