Media: Zidane myśli nad pozyskaniem Icardiego

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Mauro Icardi czeka na przenosiny do Madrytu – tak wynika z raportu Diario AS, który został opublikowany w ten weekend. Argentyńczyk ma być jedną z opcji rezerwowych, jeśli Królewscy nie podpiszą kontraktu z Kylianem Mbappe.

Czytaj dalej…

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że istnieje konflikt na linii Inter Mediolan – Mauro Icardi. W związku z odebraniem zawodnikowi opaski kapitańskiej jest rzeczą bardzo prawdopodobną, że już niedługo opuści on Lombardię i przeniesie się do innego klubu.

Były zawodnik Sampdorii jest na celowniku takich klubów jak Manchester United, Juventus oraz Napoli. Według dziennika Diario AS do tego grona dołączyli także Królewscy, którzy w Icardim widzą alternatywę dla znacznie droższych transferów. Argentyńczyk ma być tańczą opcją zastępczą w przypadku, jeśli do skutku nie dojdą negocjacje z PSG w sprawie Kyliana Mbappe czy też w kwestii Luki Jovicia.

Zwolennikiem takiego ruchu ma być przede wszystkim Zinedine Zidane, który uważa, że Icardi bardzo dobrze pasowałby do ekipy Królewskich.

Przypomnijmy, że 26-latek ma kontrakt ważny do 2021 roku. Szansa na to, że zostanie w Mediolanie jeszcze dwa lata jest jednak niewielka.

Komentarze