Menedżer Bale’a wyklucza wypożyczenie

Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Menedżer Garetha Bale poinformował, że jego klient na pewno nie odejdzie z Realu Madryt na zasadzie wypożyczenia podczas letniego okna transferowego.

Czytaj dalej…

29-latek nie znajduje się podobno w planach trenera Zinedine’a Zidane’a i Real jest gotowy na jego odejście. Na przeszkodzie stoją jednak wygórowane oczekiwania finansowe samego zawodnika, który na Santiago Bernabeu zarabia 600 tysięcy funtów tygodniowo.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że rozwiązaniem mogłoby być wypożyczenie Bale’a do innego klubu, ale menedżer piłkarza Jonathan Barnett wykluczył taką możliwość.

– Wypożyczenie nie dojdzie do skutku. Nie wydaje mi się, żeby chciał iść na wypożyczenie. Ma wspaniałe życie i dom w Hiszpanii. Uważam, że opuszczenie Hiszpanii wymagałoby czegoś wyjątkowo, a opcja wypożyczenia nie zalicza się do tego – powiedział Barnett.

Agent zawodnika przyznał również, że przejście Bale’a do Manchesteru United jest mało prawdopodobne. – Mógłby się tam odnaleźć. Uważam, że mógłby sobie tam poradzić bardzo dobrze, nadal jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Ale to mało prawdopodobne – dodał.

Komentarze