Menedżer Haalanda odpowiedział kandydatowi na prezydenta Barcelony

Erling Haaland
Erling Haaland PressFocus

Rywalizacja o fotel prezydenta Barcelony wkracza w decydującą fazę. Poszczególni kandydaci mają coraz mniej czasów, aby przekonać do siebie wyborców. Emili Rousaud ma celować w sprowadzenie na Camp Nou Erlinga Haalanda. Na ostatnie medialne doniesienia w tej sprawie ostro zareagował menedżer piłkarza Mino Raiola.

FC Barcelona znajduje się aktualnie w trudnej sytuacji finansowej, ale nie przeszkadza do poszczególnym kandydatom w zapowiadaniu kolejnych transferów. W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że katalońską drużynę mógłby wzmocnić Erling Haaland. Poinformował o tym Josep Maria Minguella, który jest doradcą Rousaud.

– Znamy wszystkie warunki i jeśli wygramy, następnego dnia zadzwonię do Mino Raioli i je zaakceptujemy – powiedział Minguella, cytowany przez dziennik AS. – Mamy światowej klasy projekt sportowy, który nie jest jeszcze przedstawiony, ale Emili Rousaud ma plan, który zmieni tę niefortunną sytuację – dodał.

Dziennikarze Sport1 skontaktowali się w tej sprawie z agentem utalentowanego Norwega Mino Raiolą. Ten kategorycznie zaprzeczył informacjom, jakoby w tej sprawie prowadzone były jakiekolwiek rozmow. – To fake news! Nigdy nie rozmawiałem z żadnym kandydatem na prezydenta Barcelony w sprawie Haalanda, ani żadnego innego mojego klienta i nie będę tego robił. Jeśli w styczniu wybrany zostanie nowy prezydent Barcelony, wtedy może do mnie zadzwonić – powiedział Raiola.

Tymczasem Haaland obecnie przygotowuje się na powrót na boisko po przerwie spowodowanej kontuzją. Norweg, który pauzował przez kilka ostatnich tygodni z powodu urazu uda, powinien być gotowy do gry na niedzielny mecz z Wolfsburgiem.

Komentarze